Elifnur Halı İstanbul Bölge Müdürlüğü yeni adresine taşındı

  12.7.2017

   

   

  Cami halısı sektöründe Akrilik Cami Halısı, yün cami halısı, göbekli cami halısı, yurt halısı, mescit halısı, çeşitlerinde kaliteli cami halısı modelleri, uygun fiyatlı cami halısı ve yurt halısı, geniş ürün yelpazesi Elifnur Cami Halıları İstanbul showroomunda inceleye bilirsiniz.

  Fabrika merkezi Manisa Demirci ilçesinde olan Elifnur Cami Halıları müşterilerine daha iyi hizmet ulaştırmak amacıyla Demirkapı Mahallesi İnönü Caddesi No: 2 (Livza Sitesi – Mahmutbey) Bağcılar İstanbul adresine showroom açtı.  Demirci halı fabrikasına gelemeyen müşterilerimiz İstanbul’da açılan  Showroomumuzda tecrübeli personellerimiz yardımıyla halılarımızı inceleye bilirler  

  Manisa Demirci halı fabrikaları arasında ticari faaliyetlerine başlayan Elifnur Halı, Demirci halı geleneğini ileri taşıyarak Elifnur Cami Halıları  ile müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentileri doğrultusunda  kaliteli, güvenilir ve görsel anlamda beğeni sağlayacak cami halıları, otel halıları,  yurt halıları, yün halı, mescit halısı ile son sistem teknolojik tezgahlarda hazırladığı ürünler ile  Türkiye ve yurt dışı olmak üzere siz değerli müşterilerimize hizmet  vermektedir.

  Cami halısı ile ilgili Şuan Manisa Demirci de bulunan fabrika merkezimizi ziyaret ederek; telefon ile arayarak yada internette arama motorlarında en çok sorulan, aranan özellikler aşarıdaki maddelerdir.  İstanbul’da ki showroom merkezimiz de  müşterilerimize alacakları ürünleri birebir görerek, dokunarak kalitesini inceleyek seçme fırsatı vermekteyiz. Aşağıda yer alan maddeleri ya da daha fazlası için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

  -       Cami Halısı Metrekare Fiyatları İstanbul

  -       Cami Halısı Fiyatları İstanbul

  -       Cami Halısı İstanbul

  -       Cami Halıları İstanbul

  -       Cami Halısı Bursa

  -       Bursa Cami Halısı

  -       Cami Halısı Eskişehir

  -       Cami Halısı Sakarya

  -       Cami Halısı Kocaeli

  -       Cami Halısı Zonguldak

  -       Cami Halısı Yalova

  -       Cami Halısı Fiyatları Modelleri

  -       Cami Halı Modelleri

  -       Cami Halıları Ankara

  -       Cami Halisi Ankara

  -       Cami Halısı Fiyatları Ankara

  -       Yün Cami Halısı Fiyatları

  -       Cami Halısı Fiyat Listesi

  -       Cami Halıları Manisa

  -       Mescit Halısı Fiyatları

  -       Cami Halısı Metrekare Fiyatları

  -       Cami Halı markaları

  -       Cami Halısı İzmir

  -       Cami Halısı Konya

   


  Tüm Blog Yazıları

BLOGLAR:

< >